Uudised

Tartu meditatsiooni- ja budismiõhtud: jaanuar 2021

Tartu Budakoja regulaarsed meditatsiooni- ja budismiõhtud jätkuvad pärast talvepuhkust neljapäeval, 21. jaanuaril. Üritustel saab osaleda Tartu Budakojas kohapeal ja veebis Zoomi keskkonna vahendusel.

Õhtute esimesel tunnil algusega kell 18.30 saab teha esmatutvust meditatsiooniga ja ühiselt mõtlust praktiseerida. Meditatsioon on juhendatud ja osalema on oodatud kõik huvilised.

Pärast teepausi, õhtu teisel tunnil on jaanuaris kavas Vaddhaka loeng “Buddha ja surmatants” (21.01) ning Bodhikara loengu- ja vestlusõhtu “Buddha elu legendid ja inimene nende taga” (28.01).  


Kell 18.30: meditatsioon. Õhtute regulaarseteks meditatsioonideks on hingamise teadvustaminesiira heasoovlikkuse meditatsioon ning lihtsalt istumise harjutus. Meditatsioonid on tarvidusel juhendatud. Palume mitte hilineda!

Kell 19.30:

  • Neljapäev, 21. jaanuar: Vaddhaka loeng “Buddha ja surmatants” 
  • Neljapäev, 28. jaanuar: Bodhikara loengu- ja vestlusõhtu “Buddha elu legendid ja inimene nende taga” 

Vaddhaka osaleb üritustel Zoom’i vahendusel ja ta loengud on inglise keeles ühes tõlkega eesti keelde. Bodhikara loengud toimuvad Tartu Budakojas kohapeal. 

Kui soovid liituda internetis, tuleb Zoomi lingi saamiseks eelnevalt registreeruda (hiljemalt kell 15.00 ürituse toimumise päeval) aadressil . Võid ühineda internetis terveks ürituseks või ainult esimeseks või teiseks pooleks.

Lisaks kavas:

Meditatsioonikursus veebis – jaanuar-veebruar 2021

Neljal teisipäeval (26.01 – 16.02) kell 18.30-20.00. Kursusel osalejale tutvustatakse keskendumist, teadlikkust ja positiivseid emotsioone arendavaid meditatsioone. Juhendab Dharmachari Vaddhaka inglise keeles. Tõlge eesti keelde. Sobib algajatele. Kursus toimub internetis Zoomi platvormi vahendusel. Kursuse maksumus on 30 eurot (tudengitele ja pensionäridele 20 eurot). Share the post “Meditatsioonikursus veebis – jaanuar-veebruar 2021” FacebookTwitterShare…