Tartu Budakoja ruumi rentimine

Tartu Budakoda pakub rentimiseks valgusküllast ruumi (ca 30 m2), mis sobib hästi seminaride, koosolekute, jooga ja muude vaiksemate ürituste korraldamiseks. Ruum mahutab sõltuvalt tegevusest 10-20 inimest ja asub aadressil Kastani 42, Aparaaditehase (hoovipoolsest sissepääsust) kolmandal korrusel. Ruumi saab rentida kõigil nädalapäevadel, sh riigipühadel ajavahemikul 9.00 kuni 22.00. 

Rentijal on võimalik kasutada matte (20 tk), tekke (22 tk) ja meditatsioonipatju (46 tk). Nende kasutuse eest eraldi tasu ei küsita. Kohapeal on ka üks diivan ja 8 tooli.


Hinnakiri

  • Tööpäevadel päevasel ajal on ruumi üüri hind 10 €/tund.
  • Õhtutel (alates kl 17) ja nädalavahetustel on hinnaks 12 €/tund.
  • Ruumi broneerides tuleb arvestada ka ettevalmistustele ja ürituse järgsele koristusele kuluva ajaga. Tasu küsitakse kogu kasutuses olnud aja eest.
  • Kui ruumide broneering tühistatakse 48 tundi enne üritust, siis tuleb tasuda arve alusel 50% üüri summast.

Broneerimine

Ruumi broneerimiseks tuleb esmalt saata eelbroneeringu tarvis e-kiri aadressile . Kirja lisada aeg, millal soovitakse ruumi üürida (kuupäev ja kellaaeg) ning korraldatava ürituse lühikirjeldus. Kui soovitud aeg on vaba ja üritus on kooskõlas ruumi kasutustingimustega, saadame kinnituse eelbroneeringu kohta. Enne taotluse tegemist on võimalik tulla ka ruume vaatama. Kui selleks on soov, siis lisada see info e-kirja.