Uudised

Tallinna Budakoja kava: mai 2024

kava-buddha


  • 06.05 Loengusari “Minnes välja, et minna sisse: vaimse inspiratsiooni leidmine loodusest”Looduse peegeldusi luules ja muusikas Doris Kareva ja Leho Rubis

Õhtu kava:

  • Kell 18.15: meditatsioon. Õhtute regulaarseteks meditatsioonideks on  hingamise teadvustamine ,  siira heasoovlikkuse meditatsioon ning lihtsalt istumise harjutus. Meditatsioonid on tarvidusel juhendatud. Palume mitte hilineda!
  • Kell 19.15: luule ja muusika

NB! Üritusel osalemiseks pead tulema Tallinna Budakotta kohale. Interneti teel ülekannet ei toimu.


  • 13.05 ja 20.05 

Võimalus vestelda Vaddhaka eestvedamisel meditatsiooni ja budismi üle.


Õhtu kava:

  • Kell 18.15: meditatsioon. Õhtute regulaarseteks meditatsioonideks on  hingamise teadvustamine ,  siira heasoovlikkuse meditatsioon ning lihtsalt istumise harjutus. Meditatsioonid on tarvidusel juhendatud. Palume mitte hilineda!
  • Kell 19.15: vestlus

Osalemine annetusepõhine. Annetuse võib teha otse MTÜ Budakoda kontole:
EE342200221020043907, Swedbank.


NB! Kui varasem meditatsioonikogemus puudub, palume meditatsiooniga tutvumise tarvis kohale tulla veerand tundi enne ürituse algust – kell 18.00. Pärast põgusat meditatsiooni tutvustust võite osaleda koos regulaarsete osalejatega juhendamata meditatsioonil.


Neil, kes ei saa 13.05 ja 20.05 füüsiliselt Budakotta tulla, on võimalik osaleda üritustel internetis Zoomi kaudu. Kui soovid liituda internetis, pead Zoomi lingi saamiseks eelnevalt registreeruma (hiljemalt kell 15.00 ürituse toimumise päeval) aadressil .
Võid ühineda internetis terveks ürituseks või ainult esimeseks või teiseks pooleks.

Pane tähele, et 13.05 ja 20.05 ei ole võimalik jagada interneti teel meditatsiooniõpetusi. Kui soovid liituda meditatsiooniga internetis ja sa ei ole tuttav hingamise teadvustamise ja metta bhavana meditatsioonidega, võid leida nende meditatsioonide juhendid aadressil https://www.budakoda.ee/hingamise-teadvustamise-meditatsioon/  ja https://www.budakoda.ee/siira-heasoovlikkuse-meditatsioon/