Uudised

Sanghamatk Valgejärve loodusrajal – veebruar 2013

talvine sanghamatk

Pühapäeval, 24. veebruaril. Loodusest ja ümbritsevast keskkonnast räägitakse paljudes varastes Buddhat ja tema järgijate kogudust (sanghat) käsitlevates lugudes. Sellel matkal Valgejärve loodusrajal saame loodetavasti tunda rõõmu lumes matkamisest ja üksteise seltskonnast ning mõtlustada looduse ilu üle.

Rada on 6,5 km pikk ning viib meid läbi metsa, raba ja liivaluidete. Teepeal on paiku puhkamiseks ja sooja joogi rüüpamiseks. Teekonna lõpul läheme vaatama ka väikest allikat. See on vaikne paik, kus me saame kuulata talviseid helisid ning uurida loomade ja lindude tegevusjälgi. Matk võtab aega veidi üle kolme tunni. Selga tasub panna ilmale vastav kihiline riietus ja jalga veekindlad jalanõud.

Palun võta endale kaasa väike eine ja termosega kuuma jooki.

Kohtume kell 9.00 Budakojas, Luha 1, ning sõidame üheskoos Valgejärvele.

Palun anna oma tulekust teada Vaddhakale vaddhaka(ätt)gmail.com hiljemalt reedeks 22.02. Anna märku ka sellest, kas vajad küüti matka alguspunkti või tuled ise autoga ja saad teisigi peale võtta.

Lähemat infot Valgejärve loodusraja kohta leiad veebilehelt loodusegakoos.ee/kuhuminna/puhkealad/tallinna-umbruse-puhkeala/1357.