Uudised

Nädalavahetuse mõtluslaager – oktoober 2014

 

meditatsioonilaager 3.-5. oktoobril  toimub sügisene nädalavahetuse budismi- ja meditatsioonilaager, kuhu on oodatud kõik, kes on hingamise teadvustamise ja siira heasoovlikkuse meditatsioone harjutanud. Laager annab hea võimaluse koos teistega harjutades oma meditatsioonipraktikat süvendada.

Seekordse laagri õpingute teemaks on neli samgrahavastu‘t (sanskr. k.; paali k. sangaha-vatthu). Need on neli üksmeelt ja mõistmist toetavat hüvet: heldus, hooliv kõne, abistav tegevus ning sõnade ja tegude kooskõla. Samgrahavastu‘d leiab nii paali kaanoni tekstidest kui on need ka bodhisattvatee osaks. Koos loovad need kogukonda – tuues inimesi üksteisele lähemale ja kasvatades nendevahelist sügavamat harmooniat.

Kavas meditatsioonid, õpingud, vestlused ja budistlikud austusavaldused.

Laagrit juhendab Saddhaloka (Inglismaalt), tõlge eesti keelde.

Laagri toimumiskohaks on Kallisaba puhkeküla Albu vallas (www.kallisaba.ee). Alustame reedese (03.10) õhtusöögiga kell 19.30 ja lõpetame pühapäevase (05.10) lõunasöögiga. Menüüs on taimetoit ja see valmib osalejate kaasabil.

Laagris osalemise tasu:
Tavahind: 55 eurot

Soodushind tudengitele ja pensionäridele: 40 eurot
Hind toetajale: 80 eurot. (Püüame laagri osavõtutasu osalejatele võimalikult soodsana hoida – kui on võimalust laagri läbiviimist enam toetada, oleme väga tänulikud!)


Registreerimine ja info

Laagris osalemiseks tuleb end eelnevalt registreerida, sest kohtade arv on piiratud. Palun anna hiljemalt pühapäeval (28.09) oma osalusest märku Estrile, tel 55 15 219, e-post: . Lisateavet kohalepääsemise kohta saadetakse osalejatele 30. septembril.

Lisainfo: Ivo, tel 512 1891, e-post:

Meile oleks suureks abiks, kui maksaksid osalustasu pangakontole enne laagrit: MTÜ Budakoda: EE342200221020043907 (Swedbank)