Uudised

Nädalavahetuse mõtluslaager – aprill 2014

Budism, loodus ja keskkond. 

Budism-ja-keskkond

NB! Et ruumide suurus seab omad piirid, on praeguseks laagrisse registreerunute arv täis ja rohkem osalejaid sellesse laagrisse ei mahu. Soovi korral võib end lisada laagri ootejärjekorda juhuks, kui mõni koht vabaneb.

25.-27. aprill toimub kevadine nädalavahetuse meditatsioonilaager, kuhu on oodatud kõik, kes on hingamise teadvustamise ja siira heasoovlikkuse meditatsioone harjutanud. Laager annab hea võimaluse koos teistega harjutades oma meditatsioonipraktikat süvendada. Meditatsiooni, vestluste ja rituaali abil uurime budistlikku lähenemist loodusele ja keskkonnale. Juhendavad Dharmachari Vaddhaka ja Bodhikara, tõlge eesti keelde.

Seekordne meditatsioonilaager toimub Kallisaba puhkekülas Albu vallas (www.kallisaba.ee). Laager algab reedel (25.04) õhtusöögiga kell 19.30 ja lõppeb pühapäeval (27.04) lõunasöögiga. Menüüs on taimetoit ja see valmib osalejate kaasabil.

Laagris osalemise tasu:
Tavahind: 55 eurot

Soodushind tudengitele ja pensionäridele: 40 eurot
Hind toetajale: 80 eurot. (Püüame laagri osavõtutasu osalejatele võimalikult soodsana hoida – kui on võimalust laagri läbiviimist enam toetada, oleme väga tänulikud!)


Registreerimine ja info

Laagris osalemiseks tuleb end eelnevalt registreerida, sest kohtade arv on piiratud. Palun anna hiljemalt pühapäeval (20.04) oma osalusest märku Estrile, tel 55 15 219, e-post: . Lisateavet kohalepääsemise kohta saadetakse osalejatele 22. aprillil.

Lisainfo: Ivo, tel 512 1891, e-post:

Meile oleks suureks abiks, kui maksaksid osalustasu pangakontole enne laagrit: MTÜ Budakoda: 221020043907 (Swedbank)