Uudised

Nädalavahetuse mõtluslaager – aprill 2013

buddha käsiHingamise teadvustamise ja siira heasoovlikkuse meditatsioonid kui mõistmisele (vipassana) viiv tee


19.-21. aprill toimub kevadine nädalavahetuse meditatsioonilaager, kuhu on oodatud kõik, kes on hingamise teadvustamise ja siira heasoovlikkuse meditatsioone harjutanud. Meditatsioonilaager annab hea võimaluse koos teistega harjutades oma meditatsioonipraktikat süvendada. Laagris uurime hingamise teadvustamise ja siira heasoovlikkuse meditatsioone kui mõistmisele (vipassana) viivat teed. Juhendavad Dharmachari Bodhikara ja Vaddhaka, tõlge eesti keelde.

Seekordne meditatsioonilaager toimub Kallisaba puhkekülas Albu vallas (www.kallisaba.ee). Laager algab reedel (19.04) õhtusöögiga kell 19.30 ja lõppeb pühapäeval (21.04) lõunasöögiga. Menüüs on taimetoit ja see valmib osalejate kaasabil. Laagris osalemise tasu: 40 eurot (tudengitele ja pensionäridele 30 eurot).


Registreerimine ja info

Laagris osalemiseks tuleb end eelnevalt registreerida, sest kohtade arv on piiratud. Palun anna hiljemalt esmaspäeval (15.04) oma osalusest märku Estrile, tel 55 15 219, e-post: estrioma(ätt)hot.ee. Lisateavet kohale pääsemise kohta saadetakse osalejatele 16. aprill.

Lisainfo: Ivo, tel 512 1891, e-post: ivo(ätt)cb.ttu.ee

Meile oleks suureks abiks, kui maksaksid osalustasu pangakontole enne laagrit: MTÜ Budakoda: 221020043907 (Swedbank)