Uudised

Nädalalõpu mõtluslaager – oktoober 2012

viie-buddha-mandalaViie buddha mandala

19.-21. oktoobril toimub sügisene nädalavahetuse meditatsioonilaager, kuhu on oodatud kõik, kes on hingamise teadvustamise ja siira heasoovlikkuse meditatsioone harjutanud. Meditatsioonilaager annab hea võimaluse koos teistega harjutades oma meditatsioonipraktikat süvendada. Koos hingamise teadvustamise ja siira heasoovlikkuse meditatsioonidega vaatleme seekord laagris lähemalt viie buddha mandalat. Viie buddha mandala väljendab sümbolina virgumise erinevaid tahke. Laagris uurime meditatsiooni, vestluste ja rituaali abil viie buddha mandala erinevaid tahke, sh värve, maa, vee, tule, õhu, ruumi ja teadvuse elemente ning virgumise omadusi. Juhendab Dharmachari Vaddhaka, tõlge eesti keelde.

Seekordne meditatsioonilaager toimub Rätsepa talus Harjumaal Padise vallas (http://www.ratsepa.ee). Laager algab reedel (19.10) õhtusöögiga kell 19.15 ja lõppeb pühapäeval (21.10) lõunasöögiga. Menüüs on taimetoit ja see valmib osalejate kaasabil. Laagris osalemise tasu: 40 eurot (tudengitele ja pensionäridele 30 eurot).

Laagris osalemiseks tuleb end eelnevalt registreerida, sest kohtade arv on piiratud. Palun anna hiljemalt esmaspäeval (15.10) oma osalusest märku Estrile, tel 55 15 219, e-post: estrioma(ätt)hot.ee. Lisateavet kohale pääsemise kohta saadetakse osalejatele 16. oktoobril.

Lisainfo: Ivo, tel 512 1891, e-post: ivo(ätt)cb.ttu.ee

Meile oleks suureks abiks, kui maksaksid osalustasu pangakontole enne laagrit: MTÜ Budakoda: 221020043907 (Swedbank)