Uudised

Kaastundemeditatsioon tonglen – elava meditatsioonipraktika õhtu 22. veebruaril Tartu Budakojas

Pilt: Pawel Nolbert / Unsplash

22. veebruari meditatsiooniõhtu keskseks teemaks on kaastundepraktika tonglen, mis toob ühte hingamise teadvustamise ja heasoovlikkuse praktika ning aitab kasvatada empaatiavõime jõuvarusid ka keeruliste aegade keskel. Õhtul on võimalik osaleda nii Tartu Budakojas kohapeal kui ka zoomi veebisilla vahendusel.

Õhtu toimub Bodhikara eestvedamisel.


Õhtu algab kell 18.00. Esimesel tunnil on kavas sissejuhatus ja meditatsioon. Pärast teepausi on õhtu teisel tunnil algusega kell 19.00 kavas põhjalikum vaade teemale ja vestlus.

Osalemine annetusepõhine.


NB! Kui varasem meditatsioonikogemus puudub, palume meditatsiooniga tutvumise tarvis kohale tulla veerand tundi enne ürituse algust – kell 17.45.


Elava meditatsioonipraktika õhtutel uurime nii meditatsioonides kui vestlustes lähemalt erinevaid meditatsiooniga seotud teemasid, mis võivad olla abiks nii meditatsioonipraktikaga esmatutvust tehes kui kogenumatele harjutajatele. Kavas juhendatud meditatsioon, lühem sissejuhatus teemasse ja vestlusring.

Kaasame meditatsioonidesse erinevaid lähenemisviise, mis on abiks mõtluspraktika värskendamisel ja avardamisel. Uurime ka tahke, millesse me praktika teinekord võib takerduda ja otsime loovaid viise nendega tegelemiseks.


Kui soovid liituda internetis, tuleb Zoomi lingi saamiseks eelnevalt registreeruda (hiljemalt kell 15.00 ürituse toimumise päeval) aadressil . Võid ühineda internetis terveks ürituseks või ainult esimeseks või teiseks pooleks.


Lisainfo:

Bodhikara (Taivo Org)
Tel: 52 11 284
E-post: