Uudised

Järjepidevus meditatsioonipraktikas – elava meditatsioonipraktika õhtu 9. märtsil Tartu Budakojas

Pilt: Envato

9. märtsi meditatsiooniõhtu keskseks teemaks on järjepidevus meditatsioonipraktikas. Juttu tuleb järjepideva meditatsioonipraktika väärtuslikkusest, sellega seotud väljakutsetest ning loovast lähenemisviisist regulaarse praktikaga alustamisel ja selle alalhoidmisel. Õhtul on võimalik osaleda nii Tartu Budakojas kohapeal kui ka zoomi veebisilla vahendusel.

Õhtu toimub Bodhikara eestvedamisel.


Õhtu algab kell 18.00. Esimesel tunnil on kavas sissejuhatus ja meditatsioon. Pärast teepausi algusega kell 19.00 uurime loengu ja vestluste kaudu õhtu teemat lähemalt.

Osalemine annetusepõhine. Annetuse võib teha ka otse MTÜ Budakoda kontole: EE342200221020043907, Swedbank. Annetused aitavad ruumi rendi ja külalisõpetajate sõidukulude eest tasumisel. Täname!


NB! Kui varasem meditatsioonikogemus puudub, palume meditatsiooniga tutvumise tarvis kohale tulla veerand tundi enne ürituse algust – kell 17.45.


Elava meditatsioonipraktika õhtutel uurime nii meditatsioonides kui vestlustes lähemalt erinevaid meditatsiooniga seotud teemasid, mis võivad olla abiks nii meditatsioonipraktikaga esmatutvust tehes kui kogenumatele harjutajatele. Kavas juhendatud meditatsioon, lühem sissejuhatus teemasse ja vestlusring.

Kaasame meditatsioonidesse erinevaid lähenemisviise, mis on abiks mõtluspraktika värskendamisel ja avardamisel. Uurime ka tahke, millesse me praktika teinekord võib takerduda ja otsime loovaid viise nendega tegelemiseks.


Kui soovid liituda internetis, tuleb Zoomi lingi saamiseks eelnevalt registreeruda (hiljemalt kell 15.00 ürituse toimumise päeval) aadressil . Võid ühineda internetis terveks ürituseks või ainult esimeseks või teiseks pooleks.


Lisainfo:

Bodhikara (Taivo Org)
Tel: 52 11 284
E-post: