Meditatsioonikursus Tallinna Budakojas


Sündmuse detailid

Sündmus on lõppenud 02 november 2021


Sissejuhatus meditatsiooni ja budismi.

28. septembril Tallinna Budakojas algav kursus tutvustab budistlikku meditatsiooni ja budismi igapäevaeluga seotud põhiideid.

Kuuel teisipäeval (28.09 – 02.11) kell 18.30-21.00. Kursusel osaleja saab põhjaliku juhenduse keskendumist, teadlikkust ja positiivseid emotsioone arendavates meditatsioonides. Kursus tutvustab ka budismi põhiideid, mis on seotud meditatsiooni ja meie igapäevaeluga.

Juhendab Dharmachari Vaddhaka inglise keeles. Tõlge eesti keelde.

Osalejad saavad kaasa Paramananda meditatsiooni tutvustava raamatu „Muuda oma meelt“. Raamatu hind sisaldub kursuse osalustasus ja raamatud antakse osalejatele kursuse esimesel õhtul.

Kursuse maksumus on 55 eurot (tudengitele ja pensionäridele 40 eurot).Registreerimiseks saada meil osavõtusooviga aadressil . Pärast kinnituse saamist maksa õppemaks panka (MTÜ Budakoda kontole: EE342200221020043907, Swedbank) hiljemalt kümme päeva enne kursuse algust (laupäevaks, 18.09.2021). Osavõtjate arv on piiratud, maksega hilineja registreering tühistatakse ning antakse ootejärjekorras olijale. Registreerimata tulijad võetakse vastu, kui kohti veel on.

Registreerimine ja info:  


Juhindume Budakojas ürituste korraldamisel valitsuse koroonaviiruse leviku tõkestamiseks kehtestatud nõuetest. (Loe lähemalt siit lingilt.) Palume alates 18. eluaastast kursusel osalemiseks esitada COVID tõend vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta.