Meditatsiooni- ja budismiõhtu Tallinna Budakojas


Sündmuse detailid


 

“Kolm kõnelejat, kolm teemat”

Kolmel esmaspäeval (02.05, 16.05, 23.05) kell 18.00-20.00

Õhtute kava:

  • Kell 18.00: meditatsioon. (Sobib neile, kes on eelnevalt hingamise teadvustamise ja siira heasoovlikkuse harjutustega tuttavad. Palume mitte hilineda.) Juhendab Jnanakara eesti keeles.
  • Kell 19.00: loengusari

02.05 Õhtu Vajraguptaga Vajragupta on juba kaua olnud Eesti sangha hea sõber ja meid sagedasti külastanud, kuigi Covidi tõttu jäid tal mõned aastad vahele. Sel õhtul kõneleb ta meile oma elust ja harjutustest neil vahepealsetel aastatel, räägib meile, mis teda praegu dharma puhul inspireerib, ja jagab oma kogemusi Kaido ordinatsioonilaagrist. Vajragupta esineb inglise keeles. Tõlge eesti keelde.
16.05 Põhjuslikkus Kõneleb Aivo Mustonen eesti keeles.
23.05 “Kas inimkond suudab ellu jääda?” Kõneleb Vaddhaka inglise keeles. Tõlge eesti keelde
Osalemine annetusepõhine. Annetuse võib teha otse MTÜ Budakoda kontole: EE342200221020043907, Swedbank
NB! Kui varasem meditatsioonikogemus puudub, palume meditatsiooniga tutvumise tarvis kohale tulla veerand tundi enne ürituse algust – kell 17.45. Pärast põgusat meditatsiooni tutvustust võite osaleda koos regulaarsete osalejatega juhendamata meditatsioonil.

Neil, kes ei saa esmaspäeva õhtutel füüsiliselt Budakotta tulla, on võimalik osaleda neil üritustel internetis Zoomi kaudu. Kui soovid liituda internetis, pead Zoomi lingi saamiseks eelnevalt registreeruma (hiljemalt kell 15.00 ürituse toimumise päeval) aadressil . Võid ühineda internetis terveks ürituseks või ainult esimeseks või teiseks pooleks. Pane tähele, et esmaspäevaõhtuti ei ole võimalik jagada interneti teel meditatsiooniõpetusi. Kui soovid liituda meditatsiooniga internetis ja sa ei ole tuttav hingamise teadvustamise ja metta bhavana meditatsioonidega, võid leida nende meditatsioonide juhendid aadressil https://www.budakoda.ee/hingamise-teadvustamise-meditatsioon/ ja https://www.budakoda.ee/siira-heasoovlikkuse-meditatsioon/