Loovkirjutamine Tartu Budakojas


Sündmuse detailid

Sündmus on lõppenud 30 november 2022


“Hunt uksel” loovkirjutamisõhtud Tartu Budakojas

Novembris ja detsembris toimuvad Tartu Budakojas kolmel kolmapäeval (16.11, 30.11 ja 14.12) kell 18.00 loovkirjutamise õpitoad.

Õhtud algavad lühikese meditatsiooniga, mille järel teeme kirjutamisharjutusi.

Õpitoas kasutatakse Hunt uksel lähenemist. Kirjutamisharjutuste eesmärk on virgutada ja toetada kujutlusvõimet ja loovust, millest on abi mitte ainult kirjutades, vaid ka igapäevaelu väljakutsetega silmitsi seistes. Loovkirjutamise õhtud pakuvad võimaluse sõbralikus ja toetavas keskkonnas iseendasse süüvida ning liikuda nii tuttavatel kui tundmatutel hingemaastikel. Koos on see mingil kombel teisiti kui päris üksi, omaette olles. Tähtis ei ole kirjutada hästi ja oma kirjutatut kellegagi jagama ei pea.

Kirjutada saab igal pool – peaasi, et on paber ja pliiats käepärast. Neil õhtutel kirjutame käsitsi ja selleks võta kaasa endale meelepärased kirjutustarbed: pliiats, pastakas või sulepea ja vähemalt A5 formaadis kaustik või vihik, et mõtted saaksid vabamalt lennata ja suurema taksituseta paberile jõuda.

Õpituba juhendab Maarika Mark.


Osalemine annetusepõhine. Annetuse võib teha ka otse MTÜ Budakoda kontole: EE342200221020043907, Swedbank. Annetused aitavad ruumi rendi eest tasumisel. Täname!


Tartu Budakoja üritused toimuvad aadressil Kastani 42 (Aparaaditehase hoovipoolne sissepääs nr. 7, kolmas korrus).

Tel: (+372) 52 11 284
E-mail: