Sulandudes suusatades šūnyatā’sse


Sündmuse detailid


Tallinna Budakoja tavapärase esmaspäevaõhtuse istumismeditatsiooni asemel on 5. veebruaril võimalus minna välja ja pakkuda endale tervistav suusa-/kõnni-/uisutamiselamus talvises Nõmme metsas. Seekordse õhtu teema on “Sulandudes suusatades šūnyatā’sse”.

Jnanakara kogemus on, et lisaks värskes õhus liikumisele loob suusatamine lumises metsavaikuses meeleseisundi, milles ühinevad energia, rõõm ja meele tüünus – omadused, mida on kirjeldatud ka virgumise koostisosadena.

Registreeru 4. veebruariks kl 12.00 SIIN

Aeg: esmaspäev 5.02.2024, algus 18:00.

Koht: Nõmme Spordikeskus (https://sportkeskus.ee/ ).

Riietus: talviselt soe, mugav ja sportlik. Kohapeal saab riideid vahetada riietusruumis (dušš + riietuskapp 2.60 (tagatisraha 5 €)).

 

Ajakava on orienteeruvalt järgmine:

18.00 Kogunemine Nõmme Spordikeskuses, kassa-suusalaenutuse juures (https://sportkeskus.ee/asukohaplaan/ ). Riietumiseks soovitavalt tulla kohale pisut varem;

18.15-19.15 Suusatamine/kõndimine/uisutamine (olenevalt lumeoludest ja ilmast ning osalejate eelistustest). Suusatamine/kõndimine Nõmme-Harku terviserajal (https://terviserajad.ee/rajad/nomme-harku-terviserada/ ). Igaüks võib endale valida jõukohase raja ja tempo. Uisutada saab Nõmme Spordikeskuse uisuväljakul.

19.15-20.00 Sooja tee nautimine spordikeskuse kohvikus ja oma (dharma)kogemuste jagamine. Huvi korral ka duši ja sauna (sh tünnisauna ja jääaugus talisupluse) võimalus.

 

Kui endal varustust napib on kohapeal võimalus laenutada soodsa hinnaga suuski ja uiske: https://sportkeskus.ee/talvised/

 

Kohtumiseni talvisel Nõmme terviserajal!