“Energia, huvi ja inspiratsiooni leidmine” Tallinna Budakojas


Sündmuse detailid

Sündmus on lõppenud 27 märts 2023


Energia, huvi ja inspiratsiooni leidmine – neli esmaspäevaõhtut (06.03, 13.03, 20.03, 27.03) Tallinna Budakojas

Energia, huvi ja inspiratsioon on budistliku virgumistee olulised komponendid.

Märtsikuus kõnelevad neli Budakoja sõpra teemal, mis neid elus enim innustab ja inspireerib: kuuleme lugusid kokkamisest (06.03), uudishimust (13.03), energiast ja kehast (20.03) ning loovusest ja heaolust (27.03).


Märtsikuu õhtute teemad:

  • 06.03 Loore Emilie Raav: Kuidas leida inspiratsiooni toidu valmistamisest. Toidu valmistamine võib vahel tunduda igav, tüütu ja üldse, et lihtsam oleks, kui toit ise muudkui valmis saaks. Aga kuidas leida toidu valmistamisest inspiratsiooni ja suhtuda sellesse kui loomingusse?
  • 13.03 Jaanus Philips: Huvitav, mida see nupp teeb?
  • 20.03 Jnanakara: Energia ja keha, energiakeha – „Hoc est corpus!“ või Hookuspookus?
  • 27.03 Eda Heinla: Loovus ja heaolu käivad käsikäes

Loengud toimuvad eesti keeles.


Õhtute kava:

  • Kell 18.15: (Sobib neile, kes on eelnevalt hingamise teadvustamise ja siira heasoovlikkuse harjutustega tuttavad. Palume mitte hilineda.)
  • Kell 19.15: loengusari

Osalemine annetusepõhine.

Annetuse võib teha otse MTÜ Budakoda kontole: EE342200221020043907, Swedbank.


NB! Kui varasem meditatsioonikogemus puudub, palume meditatsiooniga tutvumise tarvis kohale tulla veerand tundi enne ürituse algust – kell 18.00.

Pärast põgusat meditatsiooni tutvustust võite osaleda koos regulaarsete osalejatega juhendamata meditatsioonil.


Neil, kes ei saa esmaspäeva õhtutel füüsiliselt Budakotta tulla, on võimalik osaleda neil üritustel internetis Zoomi kaudu.

Kui soovid liituda internetis, pead Zoomi lingi saamiseks eelnevalt registreeruma (hiljemalt kell 15.00 ürituse toimumise päeval) aadressil .

Võid ühineda internetis terveks ürituseks või ainult esimeseks või teiseks pooleks.

Pane tähele, et esmaspäevaõhtuti ei ole võimalik jagada interneti teel meditatsiooniõpetusi. Kui soovid liituda meditatsiooniga internetis ja sa ei ole tuttav hingamise teadvustamise ja metta bhavana meditatsioonidega, võid leida nende meditatsioonide juhendid aadressil https://www.budakoda.ee/hingamise-teadvustamise-meditatsioon/  ja https://www.budakoda.ee/siira-heasoovlikkuse-meditatsioon/