Elava meditatsioonipraktika õhtu Tallinna Budakojas


Sündmuse detailid


13. veebruari meditatsiooniõhtul harjutame lisaks meditatsioonile loovkirjutamisharjutusi ja vaatame, kuidas need võiksid olla abiks isikliku meditatsioonipraktika tundmaõppimisel.

Elava meditatsioonipraktika õhtutel uurime nii mediteerides kui vesteldes lähemalt erinevaid meditatsiooniga seotud teemasid, mis võivad olla abiks nii neile, kes teevad meditatsioonipraktikaga esmatutvust, kui ka kogenumatele harjutajatele.

Õhtu toimub Bodhikara ja Shantamani eestvedamisel.


Õhtu algab kell 18.15. Esimesel tunnil on kavas sissejuhatus ja meditatsioon. Pärast teepausi on õhtu teisel tunnil algusega kell 19.15 kavas põhjalikum vaade teemale ja vestlus.

Osalemine annetusepõhine.


NB! Kui varasem meditatsioonikogemus puudub, palume meditatsiooniga tutvumise tarvis kohale tulla veerand tundi enne ürituse algust – kell 18.00.


Neil, kes ei saa esmaspäeva õhtutel füüsiliselt Budakotta tulla, on võimalik osaleda neil üritustel internetis Zoomi kaudu.

Kui soovid liituda internetis, pead Zoomi lingi saamiseks eelnevalt registreeruma (hiljemalt kell 15.00 ürituse toimumise päeval) aadressil .

Võid ühineda internetis terveks ürituseks või ainult esimeseks või teiseks pooleks.

Pane tähele, et esmaspäevaõhtuti ei ole võimalik jagada interneti teel meditatsiooniõpetusi. Kui soovid liituda meditatsiooniga internetis ja sa ei ole tuttav hingamise teadvustamise ja metta bhavana meditatsioonidega, võid leida nende meditatsioonide juhendid aadressil https://www.budakoda.ee/hingamise-teadvustamise-meditatsioon/  ja https://www.budakoda.ee/siira-heasoovlikkuse-meditatsioon/


Lisainfo:

Bodhikara (Taivo Org)
Tel: 52 11 284
E-post: