Budakoja suvelaager 2018


Sündmuse detailid

  • Toimumisaeg:
  • Rubriigid:

NB! Et ruumide suurus seab omad piirid, on praeguseks laagrisse registreerunute arv täis ja rohkem osalejaid sellesse laagrisse ei mahu. Soovi korral võib end lisada laagri ootejärjekorda juhuks, kui mõni koht vabaneb.


Satipaṭṭhāna: Otsetee virgumiseni“

Nädalane mõtluslaager meditatsioonide, õpingute ja mõtisklustega.

2018. aasta Budakoja suvelaager toimub reedest (10.08) kuni reedeni (17.08). Nii nagu eelmiselgi aastal leiab laager aset Kamnitsas Võrumaal.


Hommikuti ja pärastlõunati uurime mõtiskluste ja meditatsiooni abil nelja teadlikkuse loomise tuge, mida Buddha nimetas virgumise otseteeks.

Õhtuti keskendume rohkem rituaalile, abiks viie buddha mandala sümbolid ja kujundid.

Sel aastal juhib suvelaagrit Dharmachari Vaddhaka. Tõlge eesti keelde.

Mõtlus, hea seltskond ja kaunis loodus pakuvad võimalust puhata ja jõuvarusid taastada, mõtiskleda ja praktikas sügavamale minna.


Laagrist 
Laagrisse tuleb kaasa võtta oma magamiskott või muu magamisvarustus ja võimalusel telk. Menüüs on taimetoit ja see valmib osavõtjate kaasabil. Laager algab reede (10.08) õhtusöögiga kell 19.00. ja lõppeb reedese (17.08) lõunasöögiga. 

NB! Laager sobib neile, kellel on vähemalt kolm kuud hingamise teadvustamise ja siira heasoovlikkuse (metta bhavana) meditatsioonide harjutamise kogemust.


Laagris osalemise tasu:

Tavahind: 80 eurot
Soodushind tudengitele, pensionäridele ja töötutele: 55 eurot
Hind toetajale: 100 eurot. (Püüame laagri osavõtutasu osalejatele võimalikult soodsana hoida – kui on võimalust laagri läbiviimist enam toetada, oleme väga tänulikud!)

Laagri lõpus palume võimalusel toetada õpetajat annetuse ehk dāna’ga.


Laagris osalemiseks tuleb end eelnevalt registreerida, sest kohtade arv on piiratud. Palun anna hiljemalt 2. augustil märku oma osalusest Otile tel 52 99 564, e-post . Lisateavet kohalepääsemise kohta saadetakse osalejatele 3. augustil. Pärast registreerimise kinnituse saamist maksa osalustasu panka MTÜ Budakoda kontole: EE342200221020043907 (Swedbank).

Lisainfo: Ott: 52 99 564,