Budakoja suvelaager 2017


Sündmuse detailid


NB! Et ruumide suurus seab omad piirid, on praeguseks laagrisse registreerunute arv täis ja rohkem osalejaid sellesse laagrisse ei mahu. Soovi korral võib end lisada laagri ootejärjekorda juhuks, kui mõni koht vabaneb.


“Maa, vesi, tuli ja õhk: neli elementi ja loodus”

Selles mõtluslaagris uurime budistlike õpetuste, nelja elemendi ja looduse vahelist suhtlust, võttes abiks meditatsiooni, rituaali ja mõtisklused looduse keskel.

2017. aasta Budakoja suvelaager toimub reedest (4.08) kuni reedeni (11.08) . Nii nagu eelmiselgi aastal leiab laager aset Kamnitsas Põlvamaal.


Sraddhagita

Sel aastal juhib suvelaagrit Dharmacharini Sraddhagita (Londoni budistlikust keskusest). Tõlge eesti keelde. Mõtlus, hea seltskond ja kaunis loodus pakuvad võimalust puhata ja jõuvarusid taastada, mõtiskleda ja praktikas sügavamale minna.

Laagrist
Laagrisse tuleb kaasa võtta oma magamiskott või muu magamisvarustus ja võimalusel telk. Menüüs on taimetoit ja see valmib osavõtjate kaasabil. Laager algab reede (4.08) õhtusöögiga kell 19.00. ja lõppeb reedese (11.08) lõunasöögiga.

NB! Laager sobib neile, kellel on vähemalt kolm kuud hingamise teadvustamise ja siira heasoovlikkuse (metta bhavana) meditatsioonide harjutamise kogemust.


Laagris osalemise tasu:
Tavahind: 80 eurot
Soodushind tudengitele, pensionäridele ja töötutele: 55 eurot
Hind toetajale: 100 eurot. (Püüame laagri osavõtutasu osalejatele võimalikult soodsana hoida – kui on võimalust laagri läbiviimist enam toetada, oleme väga tänulikud!)

Laagri lõpus palume võimalusel toetada õpetajat annetuse ehk dāna’ga.


Info ja registreerimine

Laagris osalemiseks tuleb end eelnevalt registreerida, sest kohtade arv on piiratud. Palun anna hiljemalt 27. juulil märku oma osalusest Kaidole, tel 53 95 0677, e-post: . Lisateavet kohalepääsemise kohta saadetakse osalejatele 28. juulil. Pärast registreerimise kinnituse saamist maksa osalustasu panka MTÜ Budakoda kontole: EE342200221020043907 (Swedbank).

Lisainfo:

Kaido: 53 95 0677,