Budakoja kevadkoristus ja “Hunt uksel” loovkirjutamise õpituba


Sündmuse detailid


Tule aita kaasa Tallinna Budakoja kevadisel suurpuhastusel ja ettevalmistusel Buddhapäevaks!

Kevadkoristus Budakojas

Koristuspäev algab Tallinna Budakojas (Luha tn 1) laupäeval 6. mail kell 10 hommikul ühise mediteerimisega. Neil, kes mediteerimise ajaks kohale ei jõua, sobib saabuda kella 10.45 ja 11 vahel ning kell 11 hakkame üheskoos tööga pihta.

Umbes kell 13 plaanime koristamisega valmis saada ja süüa kerge eine (Palume kaasa võtta taimetoitu ühiseks eineks).


“Hunt uksel” loovkirjutamine

Ilusa ilmaga läheme kirjutame looduses, Paljassaare poolsaarel mere ääres. Kui ilm on väga vihmane või muidu ebameeldiv, siis saame jääda kirjutama Budakoja ruumidesse.

Loovkirjutamise õpitoas võivad loomulikult osaleda ka need, kes mingil põhjusel hommikusel koristuspäeval osaleda ei saa.

Ilusa ilma korral kohtume kell 14.30 Paljassaare tee 44, Katariina kai lähedal parkimisplatsil: https://www.google.ee/maps/@59.4729933,24.7226766,21z , kust liigume koos edasi matkarajale.

Loovkirjutamist juhendab Dharmachari Sarvamitra.

Loova kirjutamise õpitubade läbiviimisel lähtub Sarvamitra „Hunt uksel” kirjutamisharjutustest (lühitutvustuse leiab ka inglisekeelselt “Wolf at the Door” veebilehelt:http://wolfatthedoor.org/). Sarvamitra eestvedamisel on loovkirjutamise õpitubasid toimunud Eestis ja Soomes 2002. aastast alates. “Hunt uksel” kirjutamisharjutused on loodud selleks, et tuua kujutlusvõimevabadus argise keskele. Kujutlusvõimerikkuse ja igapäevaelu ühildamine võib ravida ja jõudu anda, värskendada armastust elu vastu ning tuua muutusterohkeid taipamisi ellu ja inimsuhetesse.

Lisainfo: 

Kõik on oodatud!