Uudised

Elu täie tähelepanuga: meditatsioonis ja teadveloleku praktikates sügavamale – kevad 2019

Kursus Tallinna Budakojas kuuel teisipäeval (19.03, 26.03, 02.04, 09.04, 16.04, 23.04) kell 18.00–20.15.

Kui oled tuttav hingamise teadvustamise ja heasoovlikkuse meditatsiooniga (mettā bhāvanā) ning tahad oma meditatsioonipraktikat igapäevaelu keskel edasi arendada, on see kursus just sinule. Uurime, mil viisil budistlikel õpetustel põhinev teadlikkuse harjutamine võib olla loovaks jõuks meeles ning abiks ärevusest ja teistest keerulistest meeleseisunditest vabanemisel.

Kursuse juhendaja Vajragupta on kogenud budismi- ja meditatsiooniõpetaja, kes külastab sageli Eestit. Õpetused on inglise keeles. Tõlge eesti keelde.


Kursus on praktilise rõhuasetusega, siin vaadatakse, kuidas argielu keskel teadlikkust kasvatada ja meditatsioonipraktikas sügavamale minna. Kursus põhineb budistliku õpetaja ja autori Maitreyabandhu raamatul „Elu täie tähelepanuga“.

Osalejad saavad kaasa Maitreyabandhu raamatu „Elu täie tähelepanuga“. Raamatu hind sisaldub kursuse osalustasus ja raamatud antakse osalejatele kursuse esimesel õhtul.


Kursuse maksumus on 55 eurot (õpilastele, tudengitele, pensionäridele 40 eurot).

Kui tahad osaleda, aga osalustasu on liiga kõrge, palun teavita sellest.

NB! Kursus sobib neile, kellel on varasem hingamise teadvustamise ja siira heasoovlikkuse (mettā bhāvanā) meditatsioonide harjutamise kogemus. Ei sobi algajatele.


Registreerimiseks saada meil osavõtusooviga aadressil . Pärast kinnituse saamist maksa õppemaks panka (MTÜ Budakoda kontole: EE342200221020043907, Swedbank) hiljemalt 7 päeva enne kursuse algust (teisipäevaks, 12.03.2019). Osavõtjate arv on piiratud, maksega hilineja registreering tühistatakse ning antakse ootejärjekorras olijale. Registreerimata tulijad võetakse vastu, kui kohti veel on.

Registreerimine ja info: