Uudised

Buddha õpetused Paali kaanonis – meditatsiooni- ja loenguõhtud Tallinna Budakojas

NB! Koroonaviiruse suurema levikuga seotult Tallinna Budakojas kohapeal esmaspäevaõhtuseid üritusi ei toimu – meditatsiooni- ja budismiõhtud toimuvad aasta lõpuni veebi vahendusel.

Neljal esmaspäeval novembris ja detsembris (16.11, 23.11, 30.11, 07.12) kell 18.00–20.15.


Õhtute teemad:

  • 16.11 Angulimala lugu (Juhendab Dharmachari Vajragupta.)
  • 23.11 Ära anna teistele hinnanguid! (Juhendab Dharmachari Saddhaloka.)
  • 30.11 Kisa Gotami lugu (Vajragupta)
  • 07.12 Salaõpetused (Saddhaloka)

Õhtute kava:

  • Kell 18.00: meditatsioon. (Sobib neile, kes on eelnevalt hingamise teadvustamise ja siira heasoovlikkuse harjutustega tuttavad. Palume mitte hilineda.)
  • Kell 19.00: loengusari

Vajragupta ja Saddhaloka osalevad üritustel Zoom’i vahendusel ja nende loengud on inglise keeles ühes tõlkega eesti keelde. Osalemine annetusepõhine.
   
  Kui soovid liituda internetis, tuleb Zoomi lingi saamiseks eelnevalt registreeruda (hiljemalt kell 15.00 ürituse toimumise päeval) aadressil . Võid ühineda internetis terveks ürituseks või ainult esimeseks või teiseks pooleks. Pane tähele, et esmaspäevaõhtuti ei ole võimalik jagada interneti teel meditatsiooniõpetusi. Kui soovid liituda meditatsiooniga internetis ja sa ei ole tuttav hingamise teadvustamise ja metta bhavana meditatsioonidega, võid leida nende meditatsioonide juhendid aadressil https://www.budakoda.ee/hingamise-teadvustamise-meditatsioon/ ja https://www.budakoda.ee/siira-heasoovlikkuse-meditatsioon/